Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jmenuji se Honza a jsem fanda do motorek, a to především tich starých. Motorky mi v patnácti přirostly rychle k srdci a je to skvělý koníček - akorát trochu drahý a také možná nebezpečný.... Každopádně miluju jízdu na motorce - je to pocit svobody, nespoutanosti. Na mašině člověk na všechno zapomene, soustředí se jen na jízdu, pocit z ní a kochá se krajinou. Prostě parádní relaxace a únik od reality.  Po pinckovi, čézetě 175, dandyně 50 a čézetě 350 přišla yamaha fzr. Postupně ale mé ježdění opadlo. Především díky přibývajícím starostem a jiným povinnostem, které k životu patří. Nejsem ortodoxní motorkář a věnuji se dalším věcem. Yamahu jsem tedy po třech letech prodal a vrátil se ke klasice -  Jawě 350, na které se projíždím už jen občas, když je hezky a mám jí jako takového veterána. A užívám si to snad mnohem více než před tím.

Dále samořejmě hudba. Je to krom motorek můj doping do života. Jsem fanda hlavně tvrdší muziky, ale i jiných dalších žánrů. Z hudby můžete načerpat spoustu energie i poznání a ponaučení. Rád také sbírám originální CD oblíbených kapel a postupně si vytvářím sbírku. Mám takovou skromnou hi-fi věž od Technicse.

Mé oblíbené kapely jsou především heavy metalové, ale i jiné. Je jich mraky, ale nejvíce poslouchám např. Iron Maiden, Iron Fire, Megadeth, Hammerfall, Manowar, Iced Earth, Stratovarius, Metal Church, Gamma Ray, Grave Digger, Sweet, U2, Queen, Kreyson, XIII. století, Turbo, Katapult, Blind Guardian, Slipknot nebo i Satyricon aj.

Jinak mám i plno dalších zájmů. Baví mě četba, miluju historii, hrady, zámky, české dějiny, dále třeba fotografování. Jsem i fanda filmů - mé oblíbené jsou Terminátor, Pán prstenů, Resident Evil, quadrologie Alien nebo historické filmy jako Johanka z Arku, Statečné srdce a mnoho dalších.

Mám rád výlety do přírody, na hrady, zámky, zříceniny,... Takže záběr mám velký, proto pak nemám taky čas.

A v září 2011 se stal velký okamžik, protože jsem se oženil s mou milovanou přítelkyní Renátkou, což považuji za jednu z nejkrásnějších a nejdůležitějších událostí v mém životě. Rok na to se nám ještě narodila krásná holčička a po 2,5 letech syn, takže máme nyní hezký páreček a aspoň někdo zdědí jawu :-).

 

Kontakt:  g.digger@seznam.cz