Jdi na obsah Jdi na menu
 


Warhawk

16. 3. 2009

ObrazekKdo má rád klasický a poctivý heavy metal s různými dalšími prvky, tak se mu bude tahle hudba líbit. Mě tedy chytli úplně a jsou opravdu dobří - na české poměry - a hodně vystupují z řady. Myslím si, že mají docela velký potenciál.... Takže všem doporučuji, aspoň na zkoušku :

www.warhawkband.cz

www.bandzone.cz/warhawk 

Zatím vydali jen své první EP. Samozřejmě produkce odpovídá finanční situaci začínajících kapel, ovšem je docela slušná. Hudebně a hráčsky ale paráda. Kluci ( a holky -  basistka a zpěvačka) mají dobré nápady, melodie i určitou dávku progrese a prostě svůj osobitý styl.

 

Zpěv "obstarává" zpěvačka v anglickém jazyce. Nejdříve to byla původní, která nazpívala EP, ale nebyla zrovna ideální volbou - špatná výslovnost i zpěv. Nyní na její místo nastoupila nová - Lucie - a neduhy jsou ta tam. Nejen vizáží (myslím si, že publikum přiláká i bez zpěvu :-) ), ale i hlasově je na tom dost dobře. Samozřejmě nemá hlas a rozsah jako třeba Lucie Bílá nebo Bára Basiková, ale jak říkám na poměry, které panují v našem undergraundu je to paráda. A já jen doufám, že se kapele bude dařit a prorazí i na vyšší mety!

Únor 2010

Pro aktualizaci - kapelu bohužel opět opustila zpěvačka. Na post Lucie nastupuje jistá Jolana Benáková. Jsem docela zvědav, jak jí to bude zpívat. Už aby kapela vydala nějaký materiál....

Červenec 2010

Tak kapelu bohužel opouští naše milá basačka.... A dále se ke kapele přidává klávesista, z čehož moc radost nemám, neboť si myslím, že Warhawk je kapela, která zní dobře bez kláves. Prostě mi k ní nesednou. Viz. nová skladba na Bandzene. Je tedy dost dobrá a povedla se, ale prostě to už nejsou staří dobří Warhawk...

Červenec 2011

Tak po dlouhé pauze tu je nové dění naší českobudějovické kapely. Hlavní zprávou je, že vydává nové album s názvem Depth Of Your Soul a zakoupit si ho můžete na jejich profilu na http://bandzone.cz/warhawk#/warhawk.

185796_131378640266407_108859665851638_192687_4830508_n.jpg

Je téměř za symbolickou cenu 150 Kč.

V sestavě kapely jinak došlo k četným rošádám, tak snad se to na chvíli opět ustálilo. Nejlépe na pořád. Chtělo by tu stálou a pevnou sestavu, tak uvidíme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář