Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje HiFi Technics

Jelikož jsem také milovník hudby, tak musím mít samozřejmě nějakou sestavičku, na které jí poslouchat. Nejsem specialista, ale raději dávám přednost hifi věži z audio komponentů. Již několik let mám tuto sestavu Technics, se kterou jsem nadmíru spokojen. Jedná se o běžnou modelouvou řadu z roku cca 1998, takže už docela starou, ale mě se hrozně libí a je to ještě taková poctivá práce. Ke celé sestavě mám jeden dálkový ovladač, takže pohoda.

CD přehrávač SL-PG 580A

Tuner ST-GT 350

Zesilovač SU-V620

Předtím jsem měl i starší komponenty (kolem roku 1991), také od značky Technics, ale postupně jsem je obměnil za tento celek. Hraje výborně a design je nadčasový. Pro nenáročného uživatele hodně muziky za málo peněz!

Reprobedny jsem léta míval značky Quadral - rok cca 1990. Klasické regálové třípásmo, už teď nevím přesný model. Nyní mám sloupové Quart 790 MCS z roku cca 1992 a jsou vynikající! Vyplní krásně celou místnost a každý zvuk je sytý a vybarvený.

Sluchátka mám Senheiser HD-201. Jedná se o úplně základní, ale vynikající sluchátka za výbornou cenu. Ta se pohybuje kolem 500 Kč! V téhle kategorii snad lepší neseženete. Samozřejmě této ceně odpovídá i obyčejný zvuk, ale ten je i tak nadprůměrný a krásně čistý.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář